Moteriški tiesaus kirpimo marškinėliai apvalia iškirpte "Trispalviai lapeliai"

Gražiausias metų laikas Lietuvoje be abejonės ruduo! Juk ne sutapimas, kad visi lapeliai nusidažo mūsų gražiosios vėliavos spalvomis. Prisirinkome jų ir prisisegėme prie krūtinės – tegul visi žino, kad moters širdis gali mylėti Tėvynę taip pat stipriai, kaip ir tikro karžygio! Bet nebūtina apie tai garsiai šaukti – šie tankios medvilnės, kokybiško pasiuvimo marškinėliai su tautine atributika tyliai ir subtiliai padarys tai už tave.

Važiuoji atostogų į užsienį ir bus ilgu be Lietuvos? O gal laukia krepšinio varžybos – kaipgi ten be atributikos? O gal nori nudžiuginti seniai tėvynę palikusią draugę? O gal šie marškinėliai kaip tik tai, ko trokšta tavo širdis? Nebėra ko delsti – imk!


DĖMESIO - atidžiai patikrinkite dydžius, esančius lentelėje. Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, atgal kokybiškų prekių nepriimame.

• Moteriški, tiesaus kirpimo marškinėliai; • 100% medvilnė; • Dydžiai S-XXL; • 100% tinkami veganams ir vegetarams;
• Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje; • Turime ir daugiau spalvų. Parašykite mums žinutę, rasime jūsų mėgstamiausią. Gaminant šiuos marškinėlius, nenukentėjo nei vienas gyvūnas

Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, negalime išsiųsti tą pačią dieną. Pagaminimas trunka 2-3 dienas, o toliau jau pašto reikalai. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba perduodame tiesiai į rankas, kad nei viena prekė nepradingtų.

24.00€
Dydis:
Spalva:
Dizainas: