Moteriški marškinėliai apvalia iškirpte "Trispalviai lapeliai"

Gražiausias metų laikas Lietuvoje be abejonės ruduo! Juk ne sutapimas, kad visi lapeliai nusidažo mūsų gražiosios vėliavos spalvomis. Prisirinkome jų ir prisisegėme prie krūtinės - tegul visi žino, kad moters širdis gali mylėti Tėvynę taip pat stipriai, kaip ir tikro karžygio! Bet nebūtina apie tai garsiai šaukti - šie tankios medvilnės, kokybiško pasiuvimo marškinėliai su tautine atributika tyliai ir subtiliai padarys tai už tave.

Važiuoji atostogų į užsienį ir bus ilgu be Lietuvos? O gal laukia krepšinio varžybos - kaipgi ten be atributikos? O gal nori nudžiuginti seniai tėvynę palikusią draugę? O gal šie marškinėliai kaip tik tai, ko trokšta tavo širdis? Nebėra ko delsti - imk! ;)

DĖMESIO - atidžiai patikrinkite dydžius, esančius lentelėje. Šis modelis yra labiau prigludęs prie kūno. Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, atgal kokybiškų prekių nepriimame.

• Moteriški šiek tiek įliemenuoti marškinėliai; • 100% medvilnė; • Dydžiai S-XXL; • 100% tinkami veganams ir vegetarams;
• Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje; • Turime ir daugiau spalvų. Parašykite mums žinutę, rasime jūsų mėgstamiausią. Gaminant šiuos marškinėlius, nenukentėjo nei vienas gyvūnas

Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, negalime išsiųsti tą pačią dieną. Pagaminimas trunka 2-3 dienas, o toliau jau pašto reikalai. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba perduodame tiesiai į rankas, kad nei viena prekė nepradingtų.

24.00€
Dydis:
Spalva:
Dizainas: