Marškinėliai apvalia iškirpte "Varnėnas"

Įdomia "low poly" technika atlikti Lietuvoje gyvenančių paukštelių portretai perskrido ant džemperių ir marškinėlių. Lietuvoje gyvena netoli 400 paukščių rūšių, iš kurių paprastai žmonės atskiria vos 10-12, dažnai nepažįsta net ir visiškai kaimynystėje gyvenančių paukštelių. Nutarėme supažindinti ir su daugiau mielų mūsų gimtinės gyventojų.

Varnėnas - vienas mylimiausių paukščių pavasarį. Savo nuostabiai gražiai žvilgančiomis plunksnomis ir labai įvairaus diapazono giesmelėmis jie džiugina dažną sodybą bei miestą. Tačiau vasarą, kai prisirpsta vyšnios, mylimieji varnėnai staiga tampa didžiausiais priešais, kuriuos sodų šeimininkai drįsta netgi šaudyti. Kiekvieno vyšnių sezono metu socialiniai tinklai sproginėja nuo pasipiktinusių vyšnių saugotojų komentarų ir patarimų, kaip naikinti šiuos pavasarį taip mylėtus giesmininkus. Laimei, pavasarį jie, nelaikydami akmens užantyje, ir toliau džiugina žmones savo giesmelėmis bei skelbia atgimimą.


Virtuoziškos varnėnų giesmelės


Dėmesio - prašome atidžiai patikrinti dydžius, nes atgal prekių nepriimame. Komentaruose prašome nurodyti, kokios spalvos marškinėlių norite. Galite rinktis ir bet kokią kitą spalvą, kurių nėra nuotraukose, tačiau laukti teks apie 2 savaites. Jeigu komentaro apie spalvą nebus, suprasime, kad renkatės baltus marškinėlius. 

  • 100% organinė medvilnė;
  • Sandėlyje turime XS-XXL dydžius, tačiau užsisakyti galite iki 4XL, tik tektų ilgiau palaukti. Apie tai parašykite komentaruose.
  • Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje.
  • Turime ir daugiau spalvų. Parašykite apie tai komentaruose - rasime jūsų mėgstamiausią.

Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, negalime išsiųsti tą pačią dieną. Pagaminimas trunka 2-3 dienas, o toliau jau pašto reikalai. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba perduodame tiesiai į rankas.

24.00€
Dydis:
Variantas: