Marškinėliai apvalia iškirpte "Šarka"

Įdomia "low poly" technika atlikti Lietuvoje gyvenančių paukštelių portretai perskrido ant džemperių ir marškinėlių. Lietuvoje gyvena netoli 400 paukščių rūšių, iš kurių paprastai žmonės atskiria vos 10-12, dažnai nepažįsta net ir visiškai kaimynystėje gyvenančių paukštelių. Nutarėme supažindinti ir su daugiau mielų mūsų gimtinės gyventojų.

Šarka - kas jos nepažįsta! Nors gana baikštus ir gudrus paukštis, tačiau miesto pakraščiuose, mažesniuose miesteliuose šarką pamatyti nėra didelė retenybė. Labai ryškaus apdaro ir judri  šarka yra puošniausias varninių šeimos paukštis po kėkšto. Meilę šarkelėms liudija ir liaudies kūryba:

– Šarkele varnele,
Kame tavo vaikeliai?
– Du namuos,
Du laukuos,
Du duonelę raiko,
Du galveles kraipo.
Du pinigus skaito,
Du vėjus vaiko,
Du žvejoja,
Daineles dainuoja.
Du ropes rauna,
Į krūveles krauna,
Du dūdom groja
Ir per dangų joja.


Dėmesio - prašome atidžiai patikrinti dydžius, nes atgal prekių nepriimame. Komentaruose prašome nurodyti, kokios spalvos marškinėlių norite. Galite rinktis ir bet kokią kitą spalvą, kurių nėra nuotraukose, tačiau laukti teks apie 2 savaites. Jeigu komentaro apie spalvą nebus, suprasime, kad renkatės baltus marškinėlius. 

  • 100% organinė medvilnė;
  • Sandėlyje turime XS-XXL dydžius, tačiau užsisakyti galite iki 4XL, tik tektų ilgiau palaukti. Apie tai parašykite komentaruose.
  • Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje.
  • Turime ir daugiau spalvų. Parašykite apie tai komentaruose - rasime jūsų mėgstamiausią.

Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, negalime išsiųsti tą pačią dieną. Pagaminimas trunka 2-3 dienas, o toliau jau pašto reikalai. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba perduodame tiesiai į rankas.

24.00€
Dydis:
Variantas: