Marškinėliai apvalia iškirpte "Naminė pelėda"

Įdomia "low poly" technika atlikti Lietuvoje gyvenančių paukštelių portretai perskrido ant džemperių ir marškinėlių. Lietuvoje gyvena netoli 400 paukščių rūšių, iš kurių paprastai žmonės atskiria vos 10-12, dažnai nepažįsta net ir visiškai kaimynystėje gyvenančių paukštelių. Nutarėme supažindinti ir su daugiau mielų mūsų gimtinės gyventojų.

Naminė pelėda – arčiausiai žmonių gyvenanti pelėdų rūšis. Ji elgiasi taip, kaip ežiai, žalčiai, šeškai, akmeninės kiaunės, naminiai žvirbliai ar karklažvirbliai. Rinkdamiesi žmonių kaimynystę šie gyvūnai tiesiog suvokia, jog čia lengviau prasimanyti lesalo ir yra saugiau, nes neužklysta stambieji plėšrūnai. Naminė pelėda dažnai peri senuose parkuose, stambiuose, drevėtuose sodybų medžiuose, kartais ir pačiuose statiniuose. Žinoma, nevengia ir specialiai jai iškeltų inkilų. Prie sodybų ją pirmiausia vilioja pelinių graužikų gausa. Naminė pelėda yra maždaug varnos dydžio, nors dėl papūstų plunksnų atrodo kiek didesnė.


Dėmesio - prašome atidžiai patikrinti dydžius, nes atgal prekių nepriimame. Komentaruose prašome nurodyti, kokios spalvos marškinėlių norite. Galite rinktis ir bet kokią kitą spalvą, kurių nėra nuotraukose, tačiau laukti teks apie 2 savaites. Jeigu komentaro apie spalvą nebus, suprasime, kad renkatės baltus marškinėlius. 

  • 100% organinė medvilnė;
  • Sandėlyje turime XS-XXL dydžius, tačiau užsisakyti galite iki 4XL, tik tektų ilgiau palaukti. Apie tai parašykite komentaruose.
  • Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje.
  • Turime ir daugiau spalvų. Parašykite apie tai komentaruose - rasime jūsų mėgstamiausią.

Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, negalime išsiųsti tą pačią dieną. Pagaminimas trunka 2-3 dienas, o toliau jau pašto reikalai. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba perduodame tiesiai į rankas.

24.00€
Dydis:
Variantas: