Marškinėliai apvalia iškirpte "Gulbė nebylė"

Įdomia "low poly" technika atlikti Lietuvoje gyvenančių paukštelių portretai perskrido ant džemperių ir marškinėlių. Lietuvoje gyvena netoli 400 paukščių rūšių, iš kurių paprastai žmonės atskiria vos 10-12, dažnai nepažįsta net ir visiškai kaimynystėje gyvenančių paukštelių. Nutarėme supažindinti ir su daugiau mielų mūsų gimtinės gyventojų.Gulbė nebylė – trečias pagal svorį skraidantis pasaulio ir didžiausias Lietuvoje gyvenantis paukštis. Patinas gali sverti net 15 kg, kai jūrinis erelis – vos 5 kg. Gulbė nebylė lengvai atpažįstama iš oranžinio snapo ir juodo gumbo virš snapo. Taip pat iš labai grakštaus, lenkto kaklo bei papūstų, kaip pyragaičio kremas baltų sparnų. Savo vardą šios rūšies gulbė gavo ne veltui - nei giedoti, nei trimituoti (kaip gulbė giesmininkė) ji nemoka, tačiau ne vienas tikrai esate girdėję, kaip gulbė nebylė gindamasi piktai šnypščia arba meiliai kriuksi tarpusavye.


Dėmesio - prašome atidžiai patikrinti dydžius, nes atgal prekių nepriimame. Komentaruose prašome nurodyti, kokios spalvos marškinėlių norite. Galite rinktis ir bet kokią kitą spalvą, kurių nėra nuotraukose, tačiau laukti teks apie 2 savaites. Jeigu komentaro apie spalvą nebus, suprasime, kad renkatės baltus marškinėlius. 

  • 100% organinė medvilnė;
  • Sandėlyje turime XS-XXL dydžius, tačiau užsisakyti galite iki 4XL, tik tektų ilgiau palaukti. Apie tai parašykite komentaruose.
  • Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje.
  • Turime ir daugiau spalvų. Parašykite apie tai komentaruose - rasime jūsų mėgstamiausią.

Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, negalime išsiųsti tą pačią dieną. Pagaminimas trunka 2-3 dienas, o toliau jau pašto reikalai. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba perduodame tiesiai į rankas.

24.00€
Dydis:
Variantas: