Vyriški marškinėliai "Trispalviai paukšteliai"

Kokie gi Lietuvos miškai ir parkai be paukštelių giesmelių ar jų šmėkščiojimo tarp šakų? Ilgai svarsčiusios, atrinkome tris mūsų vėliavos spalvas labiausiai atitinkančius giesmininkus ir sutupdėme juos ant šių marškinėlių. O kad marškinėliai ne tik džiugintų akį bet ir teiktų išsilavinimą - štai keli faktai iš geltonosios startos, žaliukės ir raudongalvės sniegenos gyvenimo:

GELTONOJI STARTA

Kiek didesnė už žvirblį, nevengia žmogaus kaimynystės. Galima aptikti ir priemiesčio parkuose. Peri ant žemės arba žemai krūmynuose, tačiau giedoti mėgsta aukščiau - medžiuose,pasilypėjus krūmuose, ant elektros laidų, tvorų. Lietuvoje paplitusi tolygiai, retai aptinkama tik dideliuose miškų masyvuose, monotoniškose laukų platybėse. Pasiklausykite startos giesmelės ir greičiausiai išgirsite, kaip ji panaši į Liudviko van Bethoveno 5-osios simfonijos pagrindinį motyvą. 

Geltonosios startos simfonija
 

ŽALIUKĖ

Gyvena miškų pakraščiuose, gyvatvorėsesoduoseparkuosekapinėsesodybose ir kituose želdynuose kur yra egliųkėniųtujų ar pocūgių. Gyvena būreliais po 2-3 poras, o vasaros pabaigoje ir rudenį telkiasi į didesnius būrius, laikosi linųjavų laukuose, prie sodybų. Lizdą krauna krūmuose, iki 3 m aukštyje. Išaugina dvi vadas. Jaunikliai lizde išbūna apie 14 dienų. Lietuvoje visur dažna, neretai žiemoja. Jos giesmelė nėra labai ypatinga, tačiau nesunkiai išsiskiria iš gausaus sparnuočių choro, susipažinkite:

Žaliukės dainelė


RAUDONGALVĖ SNIEGENA

Tai ne visiems gerai pažįstama apvalioji raudonpilvė sniegena. Raudongalvė sniegena - naminio žvirblio dydžio paukštelis, patinėlis ryškiai raudonas su švelniau raudonu pagurkliu ir balkšva papilve. Paplitusi Šiaurėje ir Pietuose, Lietuvoje retesnė. Iš Pietų Azijos grįžusi, pakeliui anglų kalbos išmokusi, ja ir sveikinasi – "(It's) Nice to meet you". Pasiklausykite, tikrai raudongalvės sniegenos giesmelėje galima išgirsti šią frazę

Raudongalvės sniegenos pasisveikinimas


DĖMESIO - atidžiai patikrinkite dydžius, esančius lentelėje. Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, atgal kokybiškų prekių nepriimame.

• Tiesaus kirpimo marškinėliai; • 100% medvilnė; • Dydžiai S-XXL; • 100% tinkami veganams ir vegetarams;
• Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje; • Turime ir daugiau spalvų. Parašykite mums žinutę, rasime jūsų mėgstamiausią. • Užsisakyk sau ir sūnui!

Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, negalime išsiųsti tą pačią dieną. Pagaminimas trunka 2-3 dienas, o toliau jau pašto reikalai. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba perduodame tiesiai į rankas, kad nei viena prekė nepradingtų.

24.00€
Dydis:
Spalva: