Moteriški marškinėliai apvalia iškirpte "Čiobreliai"

ČIOBRELIS

Labai kvapnus augalėlis, saulėtoje laukymėje žoliaujant jau vien nuo čiobrelių aromato dūšia atsigauna. Esame girdėjusios labai įdomų šio augalo liaudišką pavadinimą – Dangaus Tėvo barzda :) Senieji žolininkai liaupsino čiobrelius už tai, kad šie stiprina plaučius. Anot jų, nėra geresnės vaistažolės, kuria būtų galima išgydyti kosinčius vaikus. Čiobrelių preparatais gydomas įvairios kilmės kosulys, kitos viršutinių kvėpavimo takų ligos. Svarbiausia veiklioji medžiaga – eterinis aliejus. Iš čiobrelių paruošti vaistai ne tik palengvina atsikosėjimą, bet ir veikia bronchioles bei slopina spazmus. Čiobreliai naikina mikrobus, gydo uždegimus. Šie augalai – ne tik vaistiniai ir prieskoniniai. Jų eterinis aliejus įeina į kvepalų, dantų pastų, kūno balzamų, muilo sudėtį. Mūsų močiutės sakydavo, kad čiobrelis padeda išsimiegoti, nubaido naktinius košmarus.


DĖMESIO – atidžiai patikrinkite dydžius, esančius lentelėje. Šis modelis yra labiau prigludęs prie kūno. Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, atgal kokybiškų prekių nepriimame.

• Moteriški šiek tiek įliemenuoti marškinėliai; • 100% medvilnė; • Dydžiai S-XXL; • 100% tinkami veganams ir vegetarams;
• Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje; • Turime ir daugiau spalvų. Parašykite mums žinutę, rasime jūsų mėgstamiausią. Gaminant šiuos marškinėlius, nenukentėjo nei vienas gyvūnas

Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, negalime išsiųsti tą pačią dieną. Pagaminimas trunka 2-3 dienas, o toliau jau pašto reikalai. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba perduodame tiesiai į rankas, kad nei viena prekė nepradingtų.

24.00€
Dydis:
Spalva: