Marškinėliai apvalia iškirpte "Juodagalvė sniegena"

Įdomia "low poly" technika atlikti Lietuvoje gyvenančių paukštelių portretai perskrido ant džemperių ir marškinėlių. Lietuvoje gyvena netoli 400 paukščių rūšių, iš kurių paprastai žmonės atskiria vos 10-12, dažnai nepažįsta net ir visiškai kaimynystėje gyvenančių paukštelių. Nutarėme supažindinti ir su daugiau mielų mūsų gimtinės gyventojų.

Juodagalvė sniegena. Tarp nelabai gamta besidominčių žmonių yra paplitusi nuomonė, kad sniegenos į Lietuvą sugrįžta tik žiemą, kai atšąla orai. Likusią metų dalį jos, neva, praleidžia šaltesniuose kraštuose, nes Lietuvoje joms pasidaro per šilta. Tai yra visiška netiesa. Visu šiltuoju metų laiku sniegenos gyvena giliai miškuose, kur suka lizdus ir peri vaikučius. Ir tik apie lapkričio vidurį sugrįžta į miestus, nes čia jas atvilioja maistas - lesyklėlės, medžių, ypač vaismedžių, pumpurai. Nors sniegenų pavadinimas ir leidžia galvoti apie jas kaip apie tikrus žiemos paukščiukus, tačiau juodagalvės sniegenos giminaitė raudongalvė sniegena žiemos išvis nėra mačiusi, nes vos atšalus išskrenda į šiltesnius kraštus. Bet kokiu atveju sniegenos labai praskaidrina savo švelniu, melodingu švilpsėjimu ir ryškiai raudonu (patinėlio) pilveliu trumpas ir pilkas žiemos dienas.


Dėmesio - prašome atidžiai patikrinti dydžius, nes atgal prekių nepriimame. Komentaruose prašome nurodyti, kokios spalvos marškinėlių norite. Galite rinktis ir bet kokią kitą spalvą, kurių nėra nuotraukose, tačiau laukti teks apie 2 savaites. Jeigu komentaro apie spalvą nebus, suprasime, kad renkatės baltus marškinėlius. 

  • 100% organinė medvilnė;
  • Sandėlyje turime XS-XXL dydžius, tačiau užsisakyti galite iki 4XL, tik tektų ilgiau palaukti. Apie tai parašykite komentaruose.
  • Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje.
  • Turime ir daugiau spalvų. Parašykite apie tai komentaruose - rasime jūsų mėgstamiausią.

Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, negalime išsiųsti tą pačią dieną. Pagaminimas trunka 2-3 dienas, o toliau jau pašto reikalai. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba perduodame tiesiai į rankas.

24.00€
Dydis:
Variantas: