Marškinėliai apvalia iškirpte "Varnėnas"

Įdomia "low poly" technika atlikti Lietuvoje gyvenančių paukštelių portretai perskrido ant džemperių ir marškinėlių. Lietuvoje gyvena netoli 400 paukščių rūšių, iš kurių paprastai žmonės atskiria vos 10-12, dažnai nepažįsta net ir visiškai kaimynystėje gyvenančių paukštelių. Nutarėme supažindinti ir su daugiau mielų mūsų gimtinės gyventojų.

Varnėnas - vienas mylimiausių paukščių pavasarį. Savo nuostabiai gražiai žvilgančiomis plunksnomis ir labai įvairaus diapazono giesmelėmis jie džiugina dažną sodybą bei miestą. Tačiau vasarą, kai prisirpsta vyšnios, mylimieji varnėnai staiga tampa didžiausiais priešais, kuriuos sodų šeimininkai drįsta netgi šaudyti. Kiekvieno vyšnių sezono metu socialiniai tinklai sproginėja nuo pasipiktinusių vyšnių saugotojų komentarų ir patarimų, kaip naikinti šiuos pavasarį taip mylėtus giesmininkus. Laimei, pavasarį jie, nelaikydami akmens užantyje, ir toliau džiugina žmones savo giesmelėmis bei skelbia atgimimą.


Virtuoziškos varnėnų giesmelės


Dėmesio - prašome atidžiai patikrinti dydžius, nes atgal prekių nepriimame. Šis modelis yra įliemenuotas, todėl, jeigu norite laisvesnių marškinėlių, rinkitės vienu dydžiu didesnius. Jeigu norite kitokios spalvos - išsirinkite iš turimos paletės ir apie ją parašykite komentaruose, užsakinėdami prekę. Jeigu komentaro nebus - suprasime, kad užsakėte baltus marškinėlius.


• Moteriški šiek tiek įliemenuoti marškinėliai; • 100% medvilnė; • Dydžiai S-XXL; • 100% tinkami veganams ir vegetarams;
• Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje; • Turime ir daugiau spalvų. Parašykite mums žinutę, rasime jūsų mėgstamiausią. • Jeigu norite tokių vyriškų arba vaikiškų marškinėlių - išsirinkite tokį variantą pirkdami prekę. 

Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, negalime išsiųsti tą pačią dieną. Pagaminimas trunka 2-3 dienas, o toliau jau pašto reikalai. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba perduodame tiesiai į rankas, kad nei viena prekė nepradingtų.

24.00€
Dydis:
Variantas: