Marškinėliai apvalia iškirpte "Kukutis"

Įdomia "low poly" technika atlikti Lietuvoje gyvenančių paukštelių portretai perskrido ant džemperių ir marškinėlių. Lietuvoje gyvena netoli 400 paukščių rūšių, iš kurių paprastai žmonės atskiria vos 10-12, dažnai nepažįsta net ir visiškai kaimynystėje gyvenančių paukštelių. Nutarėme supažindinti ir su daugiau mielų mūsų gimtinės gyventojų.

Kukutis – nuostabiai gražus, kuoduotas paukštelis ilgu smailiu snapeliu. Jo kuodas – pats puošniausias tarp Lietuvoje gyvenančių sparnuočių. Minta kukutis grambuoliais, mėšlavabaliais, duobkasiais ir jų lervomis, vorais, moliuskais. Juos ilgus snapu iškapsto iš purios žemės, urvelių. Lietuvoje nėra labai gausus, todėl jį pamatyti – didelė sėkmė. Poetas Marcelijus Martinaitis netgi sukūręs poemą "Kukučio baladės", kurioje, pasislėpęs po žemaičio Kukučio herojumi kritikavo tarybinę santvarką. Raseiniuose neseniai atidengtas ir paminklas Kukučiui – poemos veikėjo biustas su gražiuoju paukšteliu ant peties.


Dėmesio - prašome atidžiai patikrinti dydžius, nes atgal prekių nepriimame. Šis modelis yra įliemenuotas, todėl, jeigu norite laisvesnių marškinėlių, rinkitės vienu dydžiu didesnius. Jeigu norite kitokios spalvos - išsirinkite iš turimos paletės ir apie ją parašykite komentaruose, užsakinėdami prekę. Jeigu komentaro nebus - suprasime, kad užsakėte baltus marškinėlius.


• Moteriški šiek tiek įliemenuoti marškinėliai; • 100% medvilnė; • Dydžiai S-XXL; • 100% tinkami veganams ir vegetarams;
• Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje; • Turime ir daugiau spalvų. Parašykite mums žinutę, rasime jūsų mėgstamiausią. • Jeigu norite tokių vyriškų arba vaikiškų marškinėlių - išsirinkite tokį variantą pirkdami prekę. 

Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, negalime išsiųsti tą pačią dieną. Pagaminimas trunka 2-3 dienas, o toliau jau pašto reikalai. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba perduodame tiesiai į rankas, kad nei viena prekė nepradingtų.

24.00€
Dydis:
Variantas: