Moteriški marškinėliai apvalia iškirpte "Bijūnai"

Ech vija, pinavija
Ir pražydo kaip lelija...


Bijūnas – viena gražiausių darželio gėlių savo didele galva ir stipriu aromatu ryškiai išsiskirianti iš visų kitų. Pasirodo, ji kilusi iš Vakarų Sibiro ir turi daug gydomųjų savybių.

Bijūnas – išvertus iš graikų kalbos reiškia “gydymo dievas”, bet liaudyje žinomas Pinavijos, Panavijos vardu. Šio dekoratyvinio ir vaistinio augalo pavadinimas atsirado žiloje senovėje ir yra apgaubtas legendų. Liaudyje gydymui bijūnas vartojamas sergant skran­džio opalige, esant kraujavimams, paralyžiui, sergant nuo­mariu. Šaknį vertina ir Tibeto medicinos gydytojai kaip vaistą skrandžiui gydyti ir vaistą, padedantį sergant nervų ligomis. Gydymui vartojama ne tik šaknis, bet ir antžemi­nė augalo dalis žydėjimo metu.

Be gydomųjų, bijūnas turi ir nuotaiką keliančių savybių – tereikia įkišti nosį į jų vėsius žiedlapius ir giliai įtraukti nuostabaus aromato... Padovanokite šiuos marškinėlius artimiausiai moteriai – mamai, dukrai, sesei ar draugei arba, dar geriau – pačiai sau!


DĖMESIO - atidžiai patikrinkite dydžius, esančius lentelėje. Šis modelis yra labiau prigludęs prie kūno. Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, atgal kokybiškų prekių nepriimame.

• Moteriški šiek tiek įliemenuoti marškinėliai; • 100% medvilnė; • Dydžiai S-XXL; • 100% tinkami veganams ir vegetarams;
• Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje; • Turime ir daugiau spalvų. Parašykite mums žinutę, rasime jūsų mėgstamiausią. Gaminant šiuos marškinėlius, nenukentėjo nei vienas gyvūnas

Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, negalime išsiųsti tą pačią dieną. Pagaminimas trunka 2-3 dienas, o toliau jau pašto reikalai. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba perduodame tiesiai į rankas, kad nei viena prekė nepradingtų.

24.00€
Dydis:
Spalva: