Moteriškas džemperis su gobtuvu "Juodagalvė sniegena"

Įdomia "low poly" technika atlikti Lietuvoje gyvenančių paukštelių portretai perskrido ant džemperių ir marškinėlių. Lietuvoje gyvena netoli 400 paukščių rūšių, iš kurių paprastai žmonės atskiria vos 10-12, dažnai nepažįsta net ir visiškai kaimynystėje gyvenančių paukštelių. Nutarėme supažindinti ir su daugiau mielų mūsų gimtinės gyventojų.

Juodagalvė sniegena. Tarp nelabai gamta besidominčių žmonių yra paplitusi nuomonė, kad sniegenos į Lietuvą sugrįžta tik žiemą, kai atšąla orai. Likusią metų dalį jos, neva, praleidžia šaltesniuose kraštuose, nes Lietuvoje joms pasidaro per šilta. Tai yra visiška netiesa. Visu šiltuoju metų laiku sniegenos gyvena giliai miškuose, kur suka lizdus ir peri vaikučius. Ir tik apie lapkričio vidurį sugrįžta į miestus, nes čia jas atvilioja maistas - lesyklėlės, medžių, ypač vaismedžių, pumpurai. Nors sniegenų pavadinimas ir leidžia galvoti apie jas kaip apie tikrus žiemos paukščiukus, tačiau juodagalvės sniegenos giminaitė raudongalvė sniegena žiemos išvis nėra mačiusi, nes vos atšalus išskrenda į šiltesnius kraštus. Bet kokiu atveju sniegenos labai praskaidrina savo švelniu, melodingu švilpsėjimu ir ryškiai raudonu (patinėlio) pilveliu trumpas ir pilkas žiemos dienas.


Dėmesio - prašome atidžiai patikrinti dydžius, nes atgal prekių nepriimame. Šis modelis yra įliemenuotas, todėl, jeigu norite laisvesnio, rinkitės vienu dydžiu didesnį. Jeigu norite kitokios spalvos - išsirinkite iš turimos paletės ir apie ją parašykite komentaruose, užsakinėdami prekę. Jeigu komentaro nebus - suprasime, kad užsakėte baltą džemperį.


Jeigu norite tokio vyriškio, vaikiško džemperio arba džemperio be kapišono - parašykite mums apie tai žinutę ir viską suderinsime. 


• Atidžiai patikrinkite dydžius, esančius lentelėje pagal savo mylimiausią džemperį.

• Minkštas, su pūkeliu viduje.

• Turime vyriškų ir moteriškų modelių.

• 80% medvilnė, 20% poliesteris.

• Patogi kišenė susidėti rankoms ir daiktams.

• Kapišonas su virvute, skirta kapišonui sutraukti arba užimti neramiems pašnekovo pirštams.

• Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje!

• Gaminant šį džemperį, asistavo trys katės ir vienas šuo. Akylai stebėjo procesą ir tikrino drabužio jaukumą.


Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, siuntinio negalime išsiųsti tą pačią dieną. Užsisakius juodus arba pilkus džemperius, pagaminimas trunka 2-3 dienas. Jeigu išsirinkote kitas spalvas, teks palaukti iki 10 dienų. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba Vilniuje perduodame tiesiai į rankas, kad nei viena prekė nepradingtų.

39.00€
Dydis:
Variantas: