Moteriškas džemperis su gobtuvu "Bijūnai"

Ech vija, pinavija
Ir pražydo kaip lelija...

Bijūnas – viena gražiausių darželio gėlių savo didele galva ir stipriu aromatu ryškiai išsiskirianti iš visų kitų. Pasirodo, ji kilusi iš Vakarų Sibiro ir turi daug gydomųjų savybių.

Bijūnas – išvertus iš graikų kalbos reiškia “gydymo dievas”, bet liaudyje žinomas Pinavijos, Panavijos vardu. Šio dekoratyvinio ir vaistinio augalo pavadinimas atsirado žiloje senovėje ir yra apgaubtas legendų. Liaudyje gydymui bijūnas vartojamas sergant skran­džio opalige, esant kraujavimams, paralyžiui, sergant nuo­mariu. Šaknį vertina ir Tibeto medicinos gydytojai kaip vaistą skrandžiui gydyti ir vaistą, padedantį sergant nervų ligomis. Gydymui vartojama ne tik šaknis, bet ir antžemi­nė augalo dalis žydėjimo metu.

Be gydomųjų, bijūnas turi ir nuotaiką keliančių savybių – tereikia įkišti nosį į jų vėsius žiedlapius ir giliai įtraukti nuostabaus aromato... Padovanokite šį džemperį artimiausiai moteriai – mamai, dukrai, sesei ar draugei arba, dar geriau – pačiai sau!


Dėmesio - prašome atidžiai patikrinti dydžius, nes atgal prekių nepriimame. Šis modelis yra įliemenuotas, todėl, jeigu norite laisvesnio, rinkitės vienu dydžiu didesnį. Jeigu norite kitokios spalvos - rašykite mums žinutę - ieškosime :)


• Atidžiai patikrinkite dydžius, esančius lentelėje pagal savo mylimiausią džemperį.

• Minkštas, su pūkeliu viduje.

• 80% medvilnė, 20% poliesteris.

• Patogi kišenė susidėti rankoms ir daiktams.

• Kapišonas su virvute, skirta kapišonui sutraukti arba užimti neramiems pašnekovo pirštams.

• Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje!

• Gaminant šį džemperį, asistavo trys katės ir vienas šuo. Akylai stebėjo procesą ir tikrino drabužio jaukumą.


Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, siuntinio negalime išsiųsti tą pačią dieną. Užsisakius juodus arba pilkus džemperius, pagaminimas trunka 2-3 dienas. Jeigu išsirinkote kitas spalvas, teks palaukti iki 10 dienų. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba Vilniuje perduodame tiesiai į rankas, kad nei viena prekė nepradingtų.

39.00€
Dydis:
Spalva: