Marškinėliai apvalia iškirpte "Sakalas keleivis"

Įdomia "low poly" technika atlikti Lietuvoje gyvenančių paukštelių portretai perskrido ant džemperių ir marškinėlių. Lietuvoje gyvena netoli 400 paukščių rūšių, iš kurių paprastai žmonės atskiria vos 10-12, dažnai nepažįsta net ir visiškai kaimynystėje gyvenančių paukštelių. Nutarėme supažindinti ir su daugiau mielų mūsų gimtinės gyventojų.

Sakalas keleivis – greičiausias paukštis Žemėje. Įtrauktas į Lietuvos Raudonąją knygą, nesunkiai atpažįstamas iš juodų žandenų ir kanapėtos krūtinės bei pilvo. Sakalai keleiviai paplitę visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Dažniausiai jie gyvena ir peri kalnuotose vietovėse, upių slėniuose, palei jūros ar vandenyno pakrantę, rečiau – miestuose. Sakalai keleiviai yra monogamiški paukščiai – jų poros pastovios. Pora kasmet peri tame pačiame ar netoliese esančiame kitame lizde. Lizdų patys beveik nekrauna, mieliau užima kranklių ar suopių lizdus. Vydamasis auką, sakalas keleivis išvysto neįtikėtiną, iki 398 kilometrų per valandą greitį.


Dėmesio - prašome atidžiai patikrinti dydžius, nes atgal prekių nepriimame. Komentaruose prašome nurodyti, kokios spalvos marškinėlių norite. Galite rinktis ir bet kokią kitą spalvą, kurių nėra nuotraukose, tačiau laukti teks apie 2 savaites. Jeigu komentaro apie spalvą nebus, suprasime, kad renkatės baltus marškinėlius. 

  • 100% organinė medvilnė;
  • Sandėlyje turime XS-XXL dydžius, tačiau užsisakyti galite iki 4XL, tik tektų ilgiau palaukti. Apie tai parašykite komentaruose.
  • Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje.
  • Turime ir daugiau spalvų. Parašykite apie tai komentaruose - rasime jūsų mėgstamiausią.

Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, negalime išsiųsti tą pačią dieną. Pagaminimas trunka 2-3 dienas, o toliau jau pašto reikalai. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba perduodame tiesiai į rankas.

24.00€
Dydis:
Variantas: