Marškinėliai apvalia iškirpte "Rudagalvis kiras"

Įdomia "low poly" technika atlikti Lietuvoje gyvenančių paukštelių portretai perskrido ant džemperių ir marškinėlių. Lietuvoje gyvena netoli 400 paukščių rūšių, iš kurių paprastai žmonės atskiria vos 10-12, dažnai nepažįsta net ir visiškai kaimynystėje gyvenančių paukštelių. Nutarėme supažindinti ir su daugiau mielų mūsų gimtinės gyventojų.

Rudagalvis kiras - gausiausiai perinti kirų rūšis mūsų krašte. 30 000–60 000 porų, kai buriasi į kolonijas iki kelių šimtų ar net kelių tūkstančių porų. Žiemą jų nuolatos pastebima prie Baltijos jūros. Besimaitinančių matoma ne tik virš vandens telkinių, bet ir pievose, arimuose, laukuose. Pavasarį rudagalviai kirai lengvai atpažįstami iš kavos spalvos galvos ir tamsiai vyšninio snapo bei kojų. Kai skrenda, sparnų priekyje matoma plati balta juosta. Poilsio apdaru ant galvos kiek rudos spalvos dėmelių išlieka tik virš akių ir skruostų. Lietuvoje gyvena daugiau kirų rūšių - balnotasis kiras, silkinis kiras, juodagalvis kiras. Tačiau dažniausiai sutinkamas rudagalvis ir sidabriniai kirai. Nereikėtų kirų painioti su žuvėdromis.


Dėmesio - prašome atidžiai patikrinti dydžius, nes atgal prekių nepriimame. Komentaruose prašome nurodyti, kokios spalvos marškinėlių norite. Galite rinktis ir bet kokią kitą spalvą, kurių nėra nuotraukose, tačiau laukti teks apie 2 savaites. Jeigu komentaro apie spalvą nebus, suprasime, kad renkatės baltus marškinėlius. 

  • 100% organinė medvilnė;
  • Sandėlyje turime XS-XXL dydžius, tačiau užsisakyti galite iki 4XL, tik tektų ilgiau palaukti. Apie tai parašykite komentaruose.
  • Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje.
  • Turime ir daugiau spalvų. Parašykite apie tai komentaruose - rasime jūsų mėgstamiausią.

Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, negalime išsiųsti tą pačią dieną. Pagaminimas trunka 2-3 dienas, o toliau jau pašto reikalai. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba perduodame tiesiai į rankas.

24.00€
Dydis:
Variantas: