Marškinėliai apvalia iškirpte "Didžioji zylė"

Įdomia "low poly" technika atlikti Lietuvoje gyvenančių paukštelių portretai perskrido ant džemperių ir marškinėlių. Lietuvoje gyvena netoli 400 paukščių rūšių, iš kurių paprastai žmonės atskiria vos 10-12, dažnai nepažįsta net ir visiškai kaimynystėje gyvenančių paukštelių. Nutarėme supažindinti ir su daugiau mielų mūsų gimtinės gyventojų.

Didžioji zylė - labai gerai pažįstamas paukštelis, kurio ryškus geltonas pilvukas su juoda vertikalia linija per vidurį matosi iš tolo. Zylutės yra dažnos lesyklėlių viešnios bei uolios pavasario pranašės. Jau vasario vidury skardžiai kiemuose skambantis jų "vyt vyt" skelbia, kad tuoj - pavasaris! Lietuvoje sutinkamos net aštuonios zylių rūšys: paprastoji pilkoji zylė, šiaurinė pilkoji zylė, kuoduotoji zylė, juodoji zylė, mėlynoji zylė, žydroji zylė, didžioji zylė. Tačiau arčiausiai žmogaus laikosi didžioji zylė.


Dėmesio - prašome atidžiai patikrinti dydžius, nes atgal prekių nepriimame. Komentaruose prašome nurodyti, kokios spalvos marškinėlių norite. Galite rinktis ir bet kokią kitą spalvą, kurių nėra nuotraukose, tačiau laukti teks apie 2 savaites. Jeigu komentaro apie spalvą nebus, suprasime, kad renkatės baltus marškinėlius. 

  • 100% organinė medvilnė;
  • Sandėlyje turime XS-XXL dydžius, tačiau užsisakyti galite iki 4XL, tik tektų ilgiau palaukti. Apie tai parašykite komentaruose.
  • Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje.
  • Turime ir daugiau spalvų. Parašykite apie tai komentaruose - rasime jūsų mėgstamiausią.

Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, negalime išsiųsti tą pačią dieną. Pagaminimas trunka 2-3 dienas, o toliau jau pašto reikalai. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba perduodame tiesiai į rankas.

24.00€
Dydis:
Variantas: