Džemperis be gobtuvo "Jūrinis erelis"

Įdomia "low poly" technika atlikti Lietuvoje gyvenančių paukštelių portretai perskrido ant džemperių ir marškinėlių. Lietuvoje gyvena netoli 400 paukščių rūšių, iš kurių paprastai žmonės atskiria vos 10-12, dažnai nepažįsta net ir visiškai kaimynystėje gyvenančių paukštelių. Nutarėme supažindinti ir su daugiau mielų mūsų gimtinės gyventojų.

Paprastasis jūrinis erelis labai stambus ir vienas didžiausių Lietuvos plėšriųjų paukščių atstovas, įrašytas į Lietuvos raudonąją knygą. Jūriniai ereliai įsikuria įvairaus tipo ir dydžio miškuose šalia vandens telkinių ir minta, be abejo, žuvimi, nors nevengia suryti ir kokį paukštį ar smulkesnį gyvūną.


Dėmesio - prašome atidžiai patikrinti dydžius, nes atgal prekių nepriimame. Jeigu norite kitokios spalvos - išsirinkite iš turimos paletės ir apie ją parašykite komentaruose, užsakinėdami prekę. Jeigu komentaro nebus, laikysime kad užsakote juodą džemperį be gobtuvo. Taip pat galite rinktis džemperį su gobtuvu. Apie viską parašykite komentaruose arba tiesiai mums į FB puslapį žinute.


Jeigu norite tokio moteriško, vaikiško džemperio arba džemperio be kapišono - parašykite mums apie tai žinutę ir viską suderinsime. 


• Atidžiai patikrinkite dydžius, esančius lentelėje pagal savo mylimiausią džemperį.

• Minkštas, su pūkeliu viduje.

• Turime vyriškų ir moteriškų modelių.

• 80% medvilnė, 20% poliesteris.

• Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje!


Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, siuntinio negalime išsiųsti tą pačią dieną. Užsisakius juodus arba pilkus džemperius, pagaminimas trunka 2-3 dienas. Jeigu išsirinkote kitas spalvas, teks palaukti iki 10 dienų. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba Vilniuje perduodame tiesiai į rankas, kad nei viena prekė nepradingtų.

37.00€
Dydis:
Spalva:
Variantas: