Vyriškas džemperis be gobtuvo "Šarvai"

Žinai tą jausmą, kai Tėvynė netelpa krūtinėje? Net kiečiausi šarvai ir gudriausios kaukės neatlaiko, ji vis tiek išlenda į paviršių. Nebūtina apie tai garsiai šaukti – šis labai šiltas ir jaukus džemperis padarys tai už tave.

Važiuoji atostogų į užsienį ir bus ilgu be Lietuvos? Laukia krepšinio varžybos – kaipgi ten be atributikos? Gal nori nudžiuginti seniai tėvynę palikusį draugą? O gal šis džemperis su tautine atributika kaip tik tai, ko trokšta tavo širdis? Nebėra ko delsti – užsisakyk! ;)


Dėmesio - prašome atidžiai patikrinti dydžius, nes atgal prekių nepriimame. Jeigu norite kitokios spalvos - rašykite mums žinutę - susitarsime :)


• Atidžiai patikrinkite dydžius, esančius lentelėje pagal savo mylimiausią džemperį.

• Minkštas, su pūkeliu viduje.

• 80% medvilnė, 20% poliesteris.

• Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje!

• Gaminant šį džemperį, asistavo trys katės ir vienas šuo. Akylai stebėjo procesą ir tikrino drabužio jaukumą.


Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, siuntinio negalime išsiųsti tą pačią dieną. Užsisakius juodus arba pilkus džemperius, pagaminimas trunka 2-3 dienas. Jeigu išsirinkote kitas spalvas, teks palaukti iki 10 dienų. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba Vilniuje perduodame tiesiai į rankas, kad nei viena prekė nepradingtų.

37.00€
Dydis:
Spalva: