Vyriškas džemperis be gobtuvo "Gyvybės medis"

Ar matėte Baltų pasaulio medžio skulptūrą Kupiškyje? Labai įspūdinga! O kiek nuo senų seniausių laikų prikurta tų Pasaulio, ar Gyvybės medžių!
Net iš akmens amžiaus mus pasiekė mitai, kuriuose pasakojama apie tai. Senovės žmogaus supratimu pasaulio medis – pasaulio ašis, jungianti dangų, žemę ir požemį, tris Visatos pasaulius. Senieji tikėjimai sako, jog medžiuose apsigyvena mirusiųjų vėlės, todėl medžiai tampa šventais. Šventais taip pat tapdavę alkai, miškeliai, miškai. Juose buvo atliekamos religinės apeigos, juose ne tik kad negalima buvo kirsti medžių, bet net ir vaikščioti be reikalo niekas nedrįsdavo. Ant mūsų marškinėlių užaugęs Gyvybės (Pasaulio) Medis tegul saugo jūsų paslaptis ir jėgą! Gi lietuvis neatskiriamai susijęs su mišku ir medžiais nuo pat savo gentinės egzistencijos laikų. Šis džemperis kaip tik ir pasakoja apie tai. Užsisakyk!


Dėmesio - prašome atidžiai patikrinti dydžius, nes atgal prekių nepriimame. Jeigu norite kitokios spalvos - rašykite mums žinutę - susitarsime :)


• Atidžiai patikrinkite dydžius, esančius lentelėje pagal savo mylimiausią džemperį.

• Minkštas, su pūkeliu viduje.

• 80% medvilnė, 20% poliesteris.

• Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje!

• Gaminant šį džemperį, asistavo trys katės ir vienas šuo. Akylai stebėjo procesą ir tikrino drabužio jaukumą.


Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, siuntinio negalime išsiųsti tą pačią dieną. Užsisakius juodus arba pilkus džemperius, pagaminimas trunka 2-3 dienas. Jeigu išsirinkote kitas spalvas, teks palaukti iki 10 dienų. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba Vilniuje perduodame tiesiai į rankas, kad nei viena prekė nepradingtų.

37.00€
Dydis:
Spalva: