Vaikiškas džemperis su gobtuvu "Trispalviai paukšteliai"

Kokie gi Lietuvos miškai ir parkai be paukštelių giesmelių ar jų šmėkščiojimo tarp šakų? Ilgai svarsčiusios, atrinkome tris mūsų vėliavos spalvas labiausiai atitinkančius giesmininkus ir sutupdėme juos ant šio džemperio. O kad jis ne tik šildytų ir džiugintų akį, bet ir teiktų išsilavinimą – štai keli faktai iš geltonosios startos, žaliukės ir raudongalvės sniegenos gyvenimo:

GELTONOJI STARTA

Kiek didesnė už žvirblį, nevengia žmogaus kaimynystės. Galima aptikti ir priemiesčio parkuose. Peri ant žemės arba žemai krūmynuose, tačiau giedoti mėgsta aukščiau - medžiuose,pasilypėjus krūmuose, ant elektros laidų, tvorų. Lietuvoje paplitusi tolygiai, retai aptinkama tik dideliuose miškų masyvuose, monotoniškose laukų platybėse. Pasiklausykite startos giesmelės ir greičiausiai išgirsite, kaip ji panaši į Liudviko van Bethoveno 5-osios simfonijos pagrindinį motyvą. 

Geltonosios startos simfonija
 

ŽALIUKĖ

Gyvena miškų pakraščiuose, gyvatvorėsesoduoseparkuosekapinėsesodybose ir kituose želdynuose kur yra egliųkėniųtujų ar pocūgių. Gyvena būreliais po 2-3 poras, o vasaros pabaigoje ir rudenį telkiasi į didesnius būrius, laikosi linųjavų laukuose, prie sodybų. Lizdą krauna krūmuose, iki 3 m aukštyje. Išaugina dvi vadas. Jaunikliai lizde išbūna apie 14 dienų. Lietuvoje visur dažna, neretai žiemoja. Jos giesmelė nėra labai ypatinga, tačiau nesunkiai išsiskiria iš gausaus sparnuočių choro, susipažinkite:

Žaliukės dainelė


RAUDONGALVĖ SNIEGENA

Tai ne visiems gerai pažįstama apvalioji raudonpilvė sniegena. Raudongalvė sniegena - naminio žvirblio dydžio paukštelis, patinėlis ryškiai raudonas su švelniau raudonu pagurkliu ir balkšva papilve. Paplitusi Šiaurėje ir Pietuose, Lietuvoje retesnė. Iš Pietų Azijos grįžusi, pakeliui anglų kalbos išmokusi, ja ir sveikinasi – "(It's) Nice to meet you". Pasiklausykite, tikrai raudongalvės sniegenos giesmelėje galima išgirsti šią frazę

Raudongalvės sniegenos pasisveikinimas


• Atidžiai patikrinkite dydžius, esančius lentelėje. 

• Minkštas, su pūkeliu viduje.

• 50% medvilnė, 50% poliesteris.

• Patogi kišenė susidėti rankoms ir daiktams.

• Kapišonas su virvute, skirta kapišonui sutraukti arba užimti neramiems pašnekovo pirštams.

• Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje!

• Gaminant šį džemperį, asistavo trys katės ir vienas šuo. Akylai stebėjo procesą ir tikrino drabužio jaukumą.


Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, siuntinio negalime išsiųsti tą pačią dieną. Užsisakius juodus arba pilkus džemperius, pagaminimas trunka 2-3 dienas. Jeigu išsirinkote kitas spalvas, teks palaukti iki 10 dienų. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba Vilniuje perduodame tiesiai į rankas, kad nei viena prekė nepradingtų.

30.00€
Dydis:
Spalva: