Moteriškas džemperis su gobtuvu "Kiaulpienė"

Džemperis su gražiąja kiaulpiene visada primins vasarą, kaip gi kitaip? Ir pienių vainikėliai, ir pienių pūkai, ir į balutę pamerktas perskeltas pienės kotelis, ir pienių birbynės, ir pienių pienelis... Be šios vaistažolės neįsivaizduojame lietuviškos vasaros.


KIAULPIENĖ

Ji paplitusi visur, nuo pat vaikystės lydi mus vainikėlių pynime ir pūkelių pūtime, vėliau - įnirtingame naikinime iš išpuoselėtų vejų. Tačiau sunku rasti augalą, kuris turi tiek daug naudingų savybių, taip plačiai paplitęs, ir tuo pačiu - taip uoliai naikinamas. Kiaulpienes galima naudoti patiekaluose bei įvairiais gydymo tikslais, kaip ir varnalėšas, t. y. beveik nėra ligų, kurių nesugebėtų įveikti kiaulpienės. Jeigu joms vienoms tai nepavyksta, tai „kinkinyje“ su kitomis „piktžolėmis“ jos tikrai išjudina, atrodytų, smarkiai įstrigusį ligos vežimą. Gydomųjų savybių turi visos kiaulpienių dalys: žiedai, pūkai, sėklos, žiedynkočiai, lapai, šaknys, sultys, nektaras, pienių kvapas ir net pats žydinčio jų kilimo vaizdas. O lecitino kiaulpienių žieduose yra daugiau negu išgirtosiose sojose. 


Dėmesio - prašome atidžiai patikrinti dydžius, nes atgal prekių nepriimame. Šis modelis yra įliemenuotas, todėl, jeigu norite laisvesnio, rinkitės vienu dydžiu didesnį. Jeigu norite kitokios spalvos - rašykite mums žinutę - ieškosime :)


• Atidžiai patikrinkite dydžius, esančius lentelėje pagal savo mylimiausią džemperį.

• Minkštas, su pūkeliu viduje.

• 80% medvilnė, 20% poliesteris.

• Patogi kišenė susidėti rankoms ir daiktams.

• Kapišonas su virvute, skirta kapišonui sutraukti arba užimti neramiems pašnekovo pirštams.

• Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje!

• Gaminant šį džemperį, asistavo trys katės ir vienas šuo. Akylai stebėjo procesą ir tikrino drabužio jaukumą.


Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, siuntinio negalime išsiųsti tą pačią dieną. Užsisakius juodus arba pilkus džemperius, pagaminimas trunka 2-3 dienas. Jeigu išsirinkote kitas spalvas, teks palaukti iki 10 dienų. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba Vilniuje perduodame tiesiai į rankas, kad nei viena prekė nepradingtų.

39.00€
Dydis:
Spalva: