Moteriškas džemperis su gobtuvu "Čiobreliai"

ČIOBRELIS

Labai kvapnus augalėlis, saulėtoje laukymėje žoliaujant jau vien nuo čiobrelių aromato dūšia atsigauna. Esame girdėjusios labai įdomų šio augalo liaudišką pavadinimą – Dangaus Tėvo barzda :) Senieji žolininkai liaupsino čiobrelius už tai, kad šie stiprina plaučius. Anot jų, nėra geresnės vaistažolės, kuria būtų galima išgydyti kosinčius vaikus. Čiobrelių preparatais gydomas įvairios kilmės kosulys, kitos viršutinių kvėpavimo takų ligos. Svarbiausia veiklioji medžiaga – eterinis aliejus. Iš čiobrelių paruošti vaistai ne tik palengvina atsikosėjimą, bet ir veikia bronchioles bei slopina spazmus. Čiobreliai naikina mikrobus, gydo uždegimus. Šie augalai – ne tik vaistiniai ir prieskoniniai. Jų eterinis aliejus įeina į kvepalų, dantų pastų, kūno balzamų, muilo sudėtį. Mūsų močiutės sakydavo, kad čiobrelis padeda išsimiegoti, nubaido naktinius košmarus.


Dėmesio - prašome atidžiai patikrinti dydžius, nes atgal prekių nepriimame. Šis modelis yra įliemenuotas, todėl, jeigu norite laisvesnio, rinkitės vienu dydžiu didesnį. Jeigu norite kitokios spalvos - rašykite mums žinutę - ieškosime :)


• Atidžiai patikrinkite dydžius, esančius lentelėje pagal savo mylimiausią džemperį.

• Minkštas, su pūkeliu viduje.

• 80% medvilnė, 20% poliesteris.

• Patogi kišenė susidėti rankoms ir daiktams.

• Kapišonas su virvute, skirta kapišonui sutraukti arba užimti neramiems pašnekovo pirštams.

• Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje!

• Gaminant šį džemperį, asistavo trys katės ir vienas šuo. Akylai stebėjo procesą ir tikrino drabužio jaukumą.


Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, siuntinio negalime išsiųsti tą pačią dieną. Užsisakius juodus arba pilkus džemperius, pagaminimas trunka 2-3 dienas. Jeigu išsirinkote kitas spalvas, teks palaukti iki 10 dienų. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba Vilniuje perduodame tiesiai į rankas, kad nei viena prekė nepradingtų.

39.00€
Dydis:
Spalva: