Moteriškas džemperis be gobtuvo "Kiaulpienė"

Džemperis su gražiąja kiaulpiene visada primins vasarą, kaip gi kitaip? Ir pienių vainikėliai, ir pienių pūkai, ir į balutę pamerktas perskeltas pienės kotelis, ir pienių birbynės, ir pienių pienelis... Be šios vaistažolės neįsivaizduojame lietuviškos vasaros.


KIAULPIENĖ

Ji paplitusi visur, nuo pat vaikystės lydi mus vainikėlių pynime ir pūkelių pūtime, vėliau - įnirtingame naikinime iš išpuoselėtų vejų. Tačiau sunku rasti augalą, kuris turi tiek daug naudingų savybių, taip plačiai paplitęs, ir tuo pačiu - taip uoliai naikinamas. Kiaulpienes galima naudoti patiekaluose bei įvairiais gydymo tikslais, kaip ir varnalėšas, t. y. beveik nėra ligų, kurių nesugebėtų įveikti kiaulpienės. Jeigu joms vienoms tai nepavyksta, tai „kinkinyje“ su kitomis „piktžolėmis“ jos tikrai išjudina, atrodytų, smarkiai įstrigusį ligos vežimą. Gydomųjų savybių turi visos kiaulpienių dalys: žiedai, pūkai, sėklos, žiedynkočiai, lapai, šaknys, sultys, nektaras, pienių kvapas ir net pats žydinčio jų kilimo vaizdas. O lecitino kiaulpienių žieduose yra daugiau negu išgirtosiose sojose. 


Dėmesio - prašome atidžiai patikrinti dydžius pagal dydžių lentelę. Šis džemperio modelis yra gerokai paplatintas, todėl patartume rinktis vienu dydžiu mažesnį modelį, negu nešiojate įprastai. Kadangi kiekvieną džemperį gaminame individualiai, atgal prekių nepriimame. Jeigu norite kitokios spalvos - rašykite mums žinutę - susitarsime :)


• Atidžiai patikrinkite dydžius, esančius lentelėje pagal savo mylimiausią džemperį.

• Minkštas, su pūkeliu viduje.

• 80% medvilnė, 20% poliesteris.

• Kad piešinys išliktų ryškus, skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir jokiu būdu nedžiovinti džiovyklėje!

• Gaminant šį džemperį, asistavo trys katės ir vienas šuo. Akylai stebėjo procesą ir tikrino drabužio jaukumą.


Kadangi kiekvieną užsakymą vykdome individualiai, siuntinio negalime išsiųsti tą pačią dieną. Užsisakius juodus arba pilkus džemperius, pagaminimas trunka 2-3 dienas. Jeigu išsirinkote kitas spalvas, teks palaukti iki 10 dienų. Kiekvieną siuntinį siunčiame registruotu paštu, per Omniva paštomatus, arba Vilniuje perduodame tiesiai į rankas, kad nei viena prekė nepradingtų.

37.00€
Dydis:
Spalva: